(0224) 243 00 56
info@yildizmetalbukum.com

HAKKIMIZDA

Yıldız Metal Büküm kuruluşundan bugüne boru ve profil parçalar kesilmesi , bükülmesi , uç form ve çeşitli formların verilmesi , sac ve çeşitli metallerin şekillendirilmesi , kalıp ve aparatların üretilmesi , kaynak ve montaj gibi operasyonlarla birlikte müşterilerine üretim hizmeti vermektedir.

Metal şekillendirme üzerine 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan şirketimiz teknik uzmanlığı , üretim kapasitesi , kalite ve sistem yönetimi  ile CNC Boru Bükme Makineleri , CNC Freze , Otomatik Kesme Makineleri , Hidrolik ve Eksantrik Presler, Delme Üniteleri ve Kaynak Makineleri yardımıyla üretimlerini zamanında ve rekabetçi fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye’de Bursa şehrinde üretim yapan şirketimiz Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da birçok  işletmeye üretim hizmetleri sunmaktadır.

Yıldız Metal Büküm Otomotiv başta olmak üzere  Mobilya , Medikal Ekipmanlar, Tarım , Savunma Sanayi , Havacılık gibi metal şekillendirmenin içerinde yer aldığı bir çok sektöre hizmet verebilmektedir.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz sürekli gelişmekte olan otomotiv ve diğer sektörlerin öncü firmalarına uzmanlık alanımız doğrultusunda hizmet vererek giderek artan kalite anlayışımız ile şirketimizin ve müşterilerimizin taleplerine gelişen teknolojiyi şirketimizin bünyesine entegre etmek rekabet ve verimlilik ile devamlı gelişmeyi sağlamak, ürün ve çalışan kalitesi ile ülkenin , müşterilerinin , çevrenin istek ve beklentilerini karşılamaktır.

VİSYONUMUZ

Birikim ve tecrübeleri ile sürdürülebilir başarılar elde ederek, metal şekillendirme konusunda ulusal ve uluslararası pazarda marka değerini arttırarak lider bir firma olmaktır.